Filatelistička postavka iz Rima predstavljena je u PTT muzeju u Beogradu, a izložba će biti dostupna posetiocima do 1. septembra.
U PTT muzeju u Beogradu danas je otvorena izložba poštanskih marki Suverenog malteškog reda, koja dolazi iz fonda poštanske uprave ove institucije iz Rima. Izložba će trajati do 1. septembra, pružajući posetiocima priliku da se upoznaju sa bogatom filatelističkom tradicijom Suverenog malteškog reda. Svečano otvaranje manifestacije održano je pred brojnim zvanicama, a izložbu su svečano otvorili ambasador Suverenog malteškog reda u Srbiji Frančesko Marija Amoruzo i vršilac dužnosti direktora Pošte Srbije Zoran Anđelković. U svom obraćanju, ambasador Amoruzo je istakao simbolički značaj 25 godina diplomatskih odnosa, naglašavajući da su oni protekli u duhu međusobnog poštovanja i zajedničke vizije, uz kontinuirani dijalog i uspešnu saradnju, posebno u humanitarnim aktivnostima.