Popularni pevač Željko Joksimović otvorio je novu seriju nastupa koncertom na tvrđavi Kastel u Banjaluci, dok ga 27. juna očekuje veliki koncert u sarajevskoj Zetri.
BEOGRAD – Poznati pop pevač Željko Joksimović je započeo novu regionalnu turneju spektakularnim koncertom na banjalučkoj tvrđavi Kastel, gde je pred nekoliko hiljada fanova priredio veče ispunjeno energijom i emocijama. Nastup u Banjaluci označio je početak serije koncerata koje Joksimović planira širom regiona, a sledeći veliki događaj zakazan je za 27. jun u sarajevskoj dvorani Zetra.
Joksimović je posle koncerta istakao koliko mu je nastup u Banjaluci značio, rekavši da je publika napravila “fenomenalnu žurku” i podsetila ga zašto voli da nastupa u tom gradu: “Publika nije ni svesna koliko mi je mnogo značio koncert. Bili su fantastični od prve do poslednje pesme.”
Dodao je i da su ovakvi koncerti razlog zbog kojeg se bavi muzikom, prisećajući se da je na istom mestu nastupao prvi put pre dvadeset godina. “Mnogo toga se promenilo, ali ono najvažnije nije – emocija između mene i publike”, zaključio je Joksimović.
Nakon uspešnog nastupa u Banjaluci, muzičar će 27. juna održati veliki koncert u Sarajevu, čime nastavlja svoju turneju po gradovima regiona.





























