Na Evergrin festivalu u Nišu, pevači Nada Pavlović i Leo Martin dobili su priznanja za izuzetni doprinos domaćoj zabavnoj muzici.
Pevači zabavne muzike Nada Pavlović i Leo Martin postali su ovogodišnji dobitnici nagrade za životno delo na Evergrin festivalu, a tim povodom u Gradskoj kući u Nišu priređen je svečani prijem. Svečanost je okupila brojne goste, među kojima je bio i gradonačelnik Niša Dragoslav Pavlović. Tom prilikom, Leo Martin je istakao koliko mu ovo priznanje znači, posebno jer dolazi od organizatora festivala koji, kako je rekao, ulaže značajan trud u promovisanju i podršci kvalitetne i autentične muzike, ‘što je danas retkost’. Martin, poznat po pesmama kao što su „Odiseja“, „Ja te volim“ i „Ima vremena za nas“, posebno je pohvalio Niš i njegove stanovnike, navodeći da su ‘ljudi u Nišu dobri ljudi’. Priznanja Nadi Pavlović i Leu Martinu predstavljaju priznanje za dugogodišnji doprinos muzičkoj sceni.






























